مهماندار لباس لباس، گلف باز تاد کلمنتز را از دوران دیپلماتیک امضا می کند

نشان تجاری سبک زندگی Crew Clothing، که در سال 1993 به صورت ماسبق در موج سواری سالکومب تأسیس شد، پس از این مد، تاد کلمنتز گلف باز نوظهور را به عنوان سفیر خود دارد.
کلمنتز داده‌های خام گلف این برند را هر سال در این سال دریافت می‌کند، و او به‌طور مشابه کمپین‌ها و راه‌اندازی‌های ویژه لباس‌های مهمانی را برگزار می‌کند، از این رو کانال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی‌اش.
به عنوان یک تور Legends، Junto Clothing Clements گلف این برند - گلف به روش - در باشگاه گلف Wentworth، احتمالاً زمین بیسبال بریتانیا.
Crew Clothing می‌گوید کلمنتز را انتخاب کرده است، در حالی که «کاریزماتیک و پیشرو» است و چگونه می‌تواند اردک «یک برند» را به تصویر بکشد.
کلمنتز در 26 سالگی جوایز قدیمی گلف دارد.
او به دلیل مدیریت تریفلر در سال 2017 و پس از آن در سال 2018 در مسابقات آزاد عربستان بود.
این موضوع در سال 2019 در حوزه قضایی PGA Europro 2019 به طور محدود دنبال شد.
کلمنتز یک تور تقاضای اروپا در سال 2022 را تضمین کرده است، که در هر صورت، کارگردان نمونه لباس پوشاک، جورجینا کلارک، به سرعت درگیر شد.
کلارک گفت: "تاد لایه زیرین است و ما به کلکسیون خود افتخار می کنیم.
"او هست و ما با او ملاقات خواهیم کرد.
او یک خانواده اضافی است.
کلمنتز افزود: «با یک سفیر نیرو ملاقات خواهم کرد.
این برند با اهداف من مطابقت دارد و من به دنبال این هستم که از خودگذشتگی سرعت آن را در سراسر جهان در سرتاسر جهان قرار دهم.
«من هر سال لباس‌های بی‌نظیری را برگزار می‌کنم – فعالیت‌های گلف گروه موسیقی – تورنمنت‌های وابسته به من در کولچستر که در چنین عاقلانه‌ای کارائیب برگزار می‌شود.
» این امضا به همان اندازه باعث می شود که لباس به عزم خود در ورزش بریتانیایی مستقر ادامه دهد.
در سه سال، شکاف بوده است خانه کشور شرکای ورزشی، هنلی رگاتا، ویلیامز مسابقه، برتر راگبی pandybat روسای Exeter و انجمن تنیس.
امسال، تغییر رنگ مشارکت‌های خود را در مخالفت با فعال‌سازی‌ها، مجموعه‌ها، فروشگاه‌های پاپ آپ در محل و تبلیغات آنلاین برجسته کرد.
به دنبال برقراری ارتباط بین برنامه‌های ورزشی و دیپلماتیک است.
مهمات گلف Crew Clothing در حال حاضر بدون سرنشین در وب سایت این برند و مجموعه، با چه حالتی Clements، 2022 پر زرق و برق را نشان می دهد.

پیشنهاد سایت
کاربران
نظرات
:: مطالب خوبی دارید ممنونم
:: لطفا بیشتر مطلب قرار بدید توی سایت